La Défense, Paris
+06 48 48 87 40

درباره اساس

شرکت ساختمانی اساس

در تاریخ ۹ اسفند ماه ۱۳۶۸ با هدف اجرای پروژه های بزرگ ساختمانی، صنعتی، اداری، مسکونی، راهسازی و همچنین ساخت و نصب مخازن بزرگ ذخیره آب، سدسازی، تصفیه خانه ها، ایستگاههای پمپاژ و خطوط انتقال آب، سوخت و… تأسیس گردید.

و اینک با بیش از ۳۰ سال سابقه اجرایی در زمینه های مختلف عمرانی، همچنان در راه توسعه و آبادانی ایران، جلب رضایت ذینفعان و ارائه خدمات در قالب فعالیت های مبتنی بر کیفیت تلاش می نماید.

شرکت ساختمانی اساس (سهامی خاص)، دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در رشته های آب، راه و ترابری، ابنیه و گواهینامه ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISOمدیریت کیفیت از CB معتبر UKAS کشور انگلستان، گواهینامه ۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ ISO سیستم مدیریت محیط زیست، گواهینامه سیستم مدیریت HSE و گواهینامه ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷  OHSASمدیریت ایمنی و سلامت حرفه ای، از شرکت MOODY INTERNATIONAL، بوده و با بکارگیری کادر پرسنلی مشتمل بر مهندسان، طراحان و کارشناسان در بخشهای مختلف مهندسی، مدیریت، اجرا و با تلفیقی از نیروهای با تجربه و جوان، استفاده از آرشیو غنی نرم افزاری و تجهیزات پیشرفته و به روز، بر میزان کیفیت، دقت و سرعت خدمات خود افزوده است.

کسب رضایت فراگیر کارفرمایان با اجرای مستمر برنامه‌های ارتقای خدمات، رویکرد نوین شرکت اساس به عنوان یک شرکت پیمانکاری در عرصه رقابتی امروز است. نیروی انسانی کارآمد پشتوانه‌ اصلی شرکت ساختمانی اساس در دستیابی به فناوری برتر می‌باشد. باتوجه به اهمیت این موضوع، شرکت توانسته است با جذب نیروهای خلاق و ممتاز، برتری فنی و علمی خود را حفظ نماید و محیطی منحصربه‏فرد از نظر ترکیب نیروی انسانی ایجاد نماید.

این امر توان بالایی در زمینه‏ ساخت پروژه‌های به‌روز علمی و صنعتی که نیاز به دانش و تکنولوژی و فن‌آوری پیشرفته دارد، در شرکت ساختمانی اساس ایجاد کرده‌است.

مامو ریت اساس

چشم انداز اساس

ارزش های اساس

ماموریت اساس

شرکت ساختمانی اساس، یک شرکت پیمانکاری عمومی است که در زمینه اجرای پروژه های بزرگ ساختمانی، راهسازی و همچنان ساخت و نصب مخازن بزرگ ذخیره آب، سدسازی، تصفیه خانه ها، ایستگاه های پمپاژ و خطوط انتقال آب و …، در راه توسعه و آبادانی ایران تلاش می نماید.

 

چشم انداز اساس
ما مصمم هستیم تا سال ۱۴۰۵، شرکتی سرآمد در عرصه اجرای پروژه های بزرگ عمرانی، منطبق بر استانداردهای روز دنیا در کشور عزیزمان ایران باشیم.
ارزش های اساس
  • وظیفه گرایی
  • تعالی سازمانی
  • احترام متقابل
  • نوآوری
  • مسئولیت پذیری، تعهد اخلاقی و ایجاد انگیزه